Самоубиство во Кисела Вода – врие полиција


Самоубиство рано утринава ја потресе Кисела Вода. Како што дознава Пресс24 од сведоци, лице скокнало од зграда на улицата Михаил Чаков, околу осум часот утринава. Се работи за младо лице чиј идентитет не е познат се уште.

Засега не се познанти мотивите, во населбата врие од полиција.

Се најавуваат повеќе детали за подоцна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1