Самоубиство во Куманово


Утрово во 8.20 часот, граѓани пријавиле во кумановската полицијата дека на плочник во зграда, лоцирана на улицата „Димитрије Туцовиќ„ во Куманово е пронајдено безживотно тело на повозрасен маж.

Полицијата изврши увид и утврди дека станува збор за самоубиство на 62-годишен кумановец со иницијали Љ.М.

lenta policija telo

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1