Сандра Булок викала полиција од плакарот: Опседнат маж ми е во куќата (ВИДЕО)


Оскаровката Сандра Булок во јуни минатата година се сретна со напаѓачот Џошуа Корбет, кој и упадна во домот, а се спаси такашто се заклучи во плакарот. Сега со него се сретна во судот.sandra bulok

– Се заклучив во плакарот кој има сигурносна брава! Ве молам помогнете ми, се зборовите кои Сандра им ги кажала на полицајците кога ги контактирала.

Актерката доцна во ноќта забележала маж кој шета низ нејзината куќа. На почетокот мислела дека слуша звуци произведени од ветрот, меѓутоа тогаш го забележала Џошуа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1