Сашко Коцев стана татко


Нашиот познат актер Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана денеска добија женско бебе. Со тоа е крунисана долгогодишната љубов на овој познат македонски пар.

Тие денеска станаа родители, откако Смиљана се породи во една од скопските болници. Сашко ја побара Смиљана за жена пред неколку години на Златна Бубамара на популарноста, кога пред телевизиските камери направи вистинска мала претстава.
Таа рече ДА, а сега нивното семејство е збогатено за уште еден член.

Нека им е живо и здраво!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1