СДСМ прогласи победа во прв круг во Аеродром


СДСМ прогласи победа во прв круг во општина Аеродром.

Ова вечерва на прес конференција која е во тек го соопшти пратеничката Ивана Туфегџиќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1