Се јави и Теменугов, жртвата на заговорот Трендо – Котевски!


Го слушнавте Заев што одбрал да обелодени, прочитавте што Трендо има да каже за “скандалот” кој ја растрепери вистинољубивата јавност а во доцните вечерни часови лично се огласи и самата жртва на објавениот разговор, новинарот Горан Теменугов!

Трендо во бомбите – им пиша на сите сеирџии

Офф.нет.мк

se-javi-i-temenugov-zhrtvata-na-zagovorot-trendo-kotevski-122749

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1