Северина гола за Хрватска (ФОТО)


Обвиена само во хрватското знаме – така Северина навиваше за својата земја во 2000 година. „Вака навивавме пред 14 години, истата страст остана и денес“

10486080_10152558598312053_1963495174061260766_n-1

10458751_10152519400187053_2785400594151570871_n1

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1