Северина направила скандал на српска граница


Српските царинарници на граничниот премин Батровце – Бајаково ја сопреле познатата хрватска пејачка Северина. Таа заедно со својот менаџер се враќала кон Загреб.

severina

Царинарниците барале да го паркираат возилото поради претрес во акцијата Вихор, во која се барал напаѓачот на бизнисменот Милан Беко. Тогаш Северина реагирала драматично:

-Дали сте вие нормални? Кој ви дава за право да ги допирате моите работи. Јас сум позната пејачка, дали сте вие слепи?!

ЗаСе.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1