Северина се јави првпат по исчезнувањето: Еве каде се криела и зошто


По неколку недели Северина Којиќ се врати во медиумите.seve-610x396

А нејзиниот прв потег беше шега на сметка на нејзиниот поранешен вереник, Милан Поповиќ кој на почетокот на неделата за мајката насвојот син Александар изјави дека не ја видел од почетокот на октомври.

-„Господо драга, она је нестала без трага и то целој причи даје чудан ток“, рече Северина во видеото покрај кое напиша „Каде исчезна Северина?“.

Нејзините обозаватели ја поддржаа.

Инаку, екс вереникот Милан Поповиќ рече дека од почетокот на октомври се обидува да стапи во контакт со Северина, но не успеал во тоа и се обратил на полицијата и Центарот за социјална работа.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1