Шабан Шаулиќ платил 1000 евра за ја сокрие видео снимката со љубовницата


Сега конечно е сигурен, Шабан Шаулиќ го одврза ќесето за да спречи да се појави на интернет видео снимката во која е интимен со љубовницата.

Имено, Шабан Шаулиќ исплатил 1000 евра за да спречи снимката на која е во интимен однос со својата триесет и девет години помладата љубовница Ивана Неговановиќ – Цуца да заврши во медиумите.saban_thumb_medium500_338

Фолкерот не ни знаел дека оваа видео снимка постои додека во јавноста не излегоа информации за неговиот интимен живот.

Снимката била направена без негово знаење во една кафеана додека пејачот се бакнувал и гушкал со љубовницата, поради која, тврдат добро упатените, сопругата Гордана го исфрлила од дома, па сега живее во викендица.

Видео снимката е правен доказ дека кралот на народната музика е во врска со младата Цуца, иако тоа тој го негира, па направи се за снимката да не излезе во јавност.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1