Шарлиз Терон и Бред Пит нов љубовен пар во Холивуд?!


Холивудските актери, убавата Шарлиз Терон и големиот заводник Бред Пит околу еден месец се заедно.

Според дел од медиумите иако се кратко во врска тие веќе се неразделни и важат за најубавиот и најатрактивниот пар во Холивуд.

-Еден период биле многу блиски пријатели за потоа меѓу нив да се развие нешто многу повеќе од тоа пријателство и да одлучат да запливаат во романса. Поради тоа што уште се на почетокот , тие не сакале за својата љубов да зборуваат ништо, раскажал за медиумите извор близок до Шарлиз и Бред.

Интересен е и фактот што ги запознал поранешниот свршеник на убавата актерка, популарниот актер Шон Пен.

„Бред и Шарлиз се видени во еден бар, цела вечер тие двајца биле многу блиски и расположени. Се смееле разговарале дури, Бред ја држел раката преку рамената на Шарлиз. Бред пиел само минерална вода а Шарлиз пиела коктел од вотка“, истакнал изворот .

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1