Шокантно: Четиригодишник пукал во помалата сестра


Тригодишно девојче во американската држава Охајо се наоѓа во критична состојба, откако нејзиниот четиригодишен брат ја погодил со огнено оружје во главата, јавуваат американските медиуми.pistol sredna

Децата сами си играле во собата, кога момчето во фиоката нашло наполнет пиштол. Во полицискиот извештај се наведува дека полицијата на местото го затекла таткото како го држи повреденото девојче во прегратка, додека момчето плачело и цело време зборувало дека му е жал.

Инцидентот се случил во градот Лорејн, на 50-тина киломтри од Кливленд. По истрагата обвинителството ќе одлучи дали да покрене обвинение.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1