ШОКАНТНО ОТКРИТИЕ: Том Круз и Џон Траволта 30 години во љубовна врска?


Шокантна вест го стресе Холивуд! Како што пишуваат голем број на таблоиди, популарните актери Том Круз и Џон Траволта биле во 30-годишна љубовна врска!tom kruz djon travoltA

Џон Траволта за младиот актер Круз наводно се заинтересирал уште пред неколку децении во 1983 година кога тој го симал филмот “Risky Business”.

Наводно Траволта го повикал младиот актер на неколку дневно патување, што предизвикало нивно зближување и зачувување во страога тајна 30-годишната врска.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1