Што вели договорот – Кој има поголема корист од бракот, Северина или Игор?


Пејачката Северина и Игор Којиќ потпишале предбрачен договор пред венчавката.

Пејачката има недвижности во вредност од 800.000 евра, а малиот Кеба има вила која вреди околу половина милион евра.Severina keba

Драган Којиќ му го препишал цел имот на својот син, со цел неговата вонбрачна ќерка Ина да не добие ништо. Кеба ја доби неа со писателката Лилјана Јевремовиќ, со која имал кратка авантура пред 18 години.

Во договорот стои дека Игор нема да го бара нејзиниот имот во случај на развод. Меѓутоа, ни Северина од Игор нема да добие ништо од имотот, ниту од парите кои тој ги заработува како спортски менаџер.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1