Си пушти касетофон во Веро и се разигра (Видео)


vero sizacМладо момче си влезе во Веро центарот си пушти касетофонче и се разигра колку што го држат нозете 🙂 🙂 🙂

Видеото е постирано на  youtube и веќе е хит на социјалните мрежи 🙂

Погледнете зошто 🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1