Сиљановска Давкова за Тамара: Пред законите нема извини, oдговорност мора да има


За пропустот со македонската химна на пејачката Тамара Тодевска и нејзиното извинување, со свое видување на Твитер се јави и професорката Гордана Силјановска Давкова, која беше претседателски кандидат на последните претседателски избори.

Време е да ставиме крај, пред законите нема извини! Одговорност мора да има!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1