Силувано 11-годишно девојче во Радовишко


С.О. (37) од село Н. Маала, Радовиш, со употреба на физичка сила извршил полов напад врз 11-годишно девојче кое било ќерка на неговата невенчана сопруга.siluvac pedofil

Како што соопшти МВР, вчера случајот го пријавила мајката Т.Д. (31) од Радовиш околу 15:30 часот.

Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1