Синот на Цеца откри која е причината поради која не смее да има секс!


Вељко Ражнатовиќ објави необичен статус на својот Инстагарм профил и така ги шокираше неговите следбеници на оваа социјална мрежа. Поточно, со оваа фотографија навести дека почнал да работи, а на сето тоа додаде дека не смее да има секс бидејќи мора да биде одморен.ceca-i-veljko-260x181

Девојките веројатно ќе бидат разочарани, но младиот Ражнатовиќ решил да биде вреден и орен за работа.

„Би го цитирал Балашевиќ но се плашам ќе пое*ам нешто а сабајле работам“,напишал тој на својот  Инстаграм профил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1