Синот на Цеца се истетовира – тетоважата за неговата сестра и вереница (Фото)


 „Во нејзината насмевка гледам нешто поубаво и од звездите“  истетовира синот на Цеца на својата рака а под мислата испишани два датума. Родендените на неговата сестра и неговата вереница.

veljko veljko2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1