СКАНДАЛ: Фотографии на Станија на ескорт сајт во Дубаи – се продавала за 500 долари


Раскошната српска старлета Станија во Дубаи, кај шеиците се нуди под псевдонимите Ава или Хелена, а во описот на перформанси на сајтот Хот ескорт Дубаи се наведува дека е отворена за разни перверзии – од анален секс до секс со парови и лезбо шоу, пишува српски Курир.599862_stanija-1-foto-printscreen-hotescort-nu_lb-637x650

На порталот „Hotescort.nu“ кој содржи фотографии и профили од девојки лоцирани во Дубаи, а кои нудат сексуални услуги, се поставени претежно фотографии кои самата Станија ги има објавено на социјалните мрежи.

Една од личностите која се крие зад фотографиите на Станија се претставува како Ава, која своите услуги ги наплаќа од 150 долари за 30 минути, доаѓа од Карибите, има 25 години и сака анален секс.

Во описот на своите услуги, личноста која го отворила профилот наведува услуги како орално задоволување, двострука пенетрација и слично.slika-tizer-16042015-1429125964-641137

Малку е веројатно дека зад фотографиите навистина се крие Станија, со оглед на тоа дека сите слики кои се наоѓаат на сајтот, лесно може да се симнати од нејзините профили на социјалните мрежи, па најверојатно се работи за измама.

Станија не била достапна за коментар, а и бројот од Дуваи кој е оставен како контакт телефон оставен на еден од профилите не бил достапен.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1