Скриена камера за која сите зборуваат – погледнете (Видео)


skrivena-kamera-o-kojoj-prica-cijeli-svijet-650x309Брутална скриена камера – замислете си седите на аеродром и си чекате да додје ред да се качите во авион и одеднаш на сите екрани околу вас одат вести – на екранот излегува вашиот лик дека сте опасен, вооружен и дека полицијата трага по вас – водителот и ги предупредува оние кои ќе ве видат да се држат настрана – како би реагирале??

Оваа скриена камера е снимена за потребите на новата колекција на Нивеа – антистрес производи.

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1