Со нож нападната сопругата на Здравко Чолиќ: Опседната обожавателка за малку не ја уби


Здравко Чолиќ им откри на медиумите дека една од неговите женски фанови поради љубомора со нож ја нападна неговата сопруга Сандра.Zdravko-Colic-Aleksandra-670x447-670x400

“Сандра доживеа непријатност во Белград, на Баново Брдо. Една обожавателка ја нападна со нож. Сандра избега, но таа сепак ја закачи по лицето. За среќа, немаше сериозни последици”, рече Чолиќ.

Легендарниот пејач откри дека само три пати љубел, пишува информер.

“Во својот живот имав три големи врски. Една траеше четири, другата седум години, а со Сандра пред нашиот брак бевме во долга врска. Се обидувам да го задржам мојот приватен живот, и покрај тоа што е јавна работа. Не ми пречи ако некој не фотографира. Не сум лут, ја ценам новинарската работа”, рече Чолиќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1