Сообраќајка кај Континентал – 3 повредени (Фото)


Три лица итно се пренесени во Ургентниот центар откако утринава биле повредени во сообраќајна несреќа, јави Курир.

Според порталот, несреќата се случила околу 8:15 часот на булеварот „Александар Македонски“ кај општина Гази Баба помеѓу три возила.

Во верижниот судир учествувале два автомобили, „Мерцедес“ и „Фиат Пунто“, и еден камион.

Фото- Курир

8

6

11

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1