Србија личи на диносаурус: Откријте на што личи Македонија (ФОТО)


Креативци направија споредби – на што наликуваат земјите во Европа

zemji-sporedba1

zemji-sporedba2

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1