Среќен Вaлентајн – Изневерен маж ја наполнил колата на жената со коњски измет (Видео)


Бесен маж го наполнил автомобилот ,,Пежо,, на својата сопруга со коњски измет откако видел дека таа има свој активен профил на сајт за запознавање.

646090-autoТаму напишала дека е мажена но дека нејзиниот маж е  ,,тотален идиот и лудак,, уште и додала дека омилени работи во животот кои и значат се нејзиниот коњ и нејзиниот Пежо кабриолет.

Сопругот чуствувајќи се измамен одлучил да и ги уништи токму овие две работи кои ги сака. Го наполнил кабриолетот со измет од нејзиниот коњ а додека го правел тоа викал на цел глас – Среќен ден на вљубените – среќен Валентајн. Сето тоа го снимил и снимката ја поставил на youtube.

Неговата сопруга – Беки Џонс (37) од Линколншир била шокирана.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1