Српска пејачка по 15 години брак, дозна дека сопругот ја изневерува


По 15 години брак, српската пејачка Тина Ивановиќ го фати сопругот како ја изневерува со друга жена.

Дека ситуацијата е сериозна и не се работи само за шпекулации, говори и фактот дека тие веќе еден месец живеат на различни адреси.tina-ivanovic

Сепак, нејзиниот сопруг е убеден дека ќе му прости и дека се ова само моментални бубачки во нејзината глава.

Пејачката му нашла пораки на мобилниот со други девојки, како и фотографии, па побеснела и направила огромна кавга која ја слушнале и соседите.

Одлучила да се разведе бидејќи се чувствува предадено и понижено.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1