Стилистот на Цеца го нападна Кајмакоски: Овој лажен Тоше со изглед на бербер


Саша Видиќ е српски моден креатор, кој се смета за човек со специфичен хумор и без влакна на јазикот.

daniel-kajmakoski-beksetjdzТој е безмилосен критичар на познатите личности и е еден од најблиските пријатели на фолк дивата Светалана Цеца Ражњатовиќ

Стилистот Саша овој пат како своја жртва го има Даниел Кајмакоски, а на негова сметка упати „злобни“ критики преку Твтер.

„И овој лош лажен Тоше, со изглед на бербер од партизанските филмови“, напиша Видиќ.

Твитерџиите кои се на страна на Кајмакоски веднаш ги осудија зборовите на креаторот, а според пишувањата на регионалните медиуми на повидок е нова „твитерџиска војна“!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1