Страшна сообраќајка пред ФОН во Скопје – жена лежела среде улица (ФОТО)


Една жена најверојатно е повредена во страшна сообраќајка која утрово се случила на раскрсницата пред Универзитетот ФОН во Скопје, јавува Пресс24.

За сообраќајката која се случила околу 9:40 утрово немаме официјални информации од полицијата.

Фото - Прес24.мк

Фото – Прес24.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1