Струен удар усмрти жена во Куманово додека се туширала


policiska-lenta4-640x480Кумановка починала од струен удар додека се туширала во сопствениот дом.

Како што информираат од Министерството за внатрешни работи, се работи за 38-годишната М.Б. која починала како последица од струен удар додека се туширала во бањата.

Таа е пронајдена од страна на нејзините најблиски.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1