Сузана Манчиќ: Растурив два брака, бог нека ми прости за тоа


Сузана Манчиќ за време на гостување во една телевизиска емисија искрено проговорила за бурниот љубовен живот, наведувајќи како предизвикала завршување на два брака.suzana-mancic

Во емисијата „Дејана ток шоу“ на телевизијата ОБН, најпопуларната „лото девојка“ изјавила како два нејзини партнер се развеле поради неа поради што не е ни малку среќна бидејќи можеби тогаш им давала лажна надеж, но не мислела дека ќе биде толку сериозно.

– Бог нека ми прости за тоа – изјавила искрено Сузана Манчиќ, позната по тоа дека нема влакна на јазикот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1