Свингерски оргии во Белград – преку ден нормални луѓе, навечер оргијање до зори


Каков е животот кога вратите се затворени и влегуваш во сосема поинаков свет кој не си знаел дека постои, а се наоѓа во центарот на Нов Белград? Вака ја започнала својата приказна една новинарка чија љубопитност ја однело на местото каде луѓето го „сакаат тоа малку поинаку“.

-Мојот пријател сосема случајно запозна свингери на една забава и тие не поканија во клуб, вели новинарката.svingeri

Но, тоа не било обичен клуб, туку место кое преку ден е фабрика, а навечер е нешто сосема друго. Тоа не е место каде се влегува туку така, а тие со нивната покана добиле отворени врати, а новинарската љубопитност не можела да ја скроти и решила да го истражи местото каде буквално имало порно филм во живо, а ретко кој пишува за тоа.

На влезот ве дочекува домаќинката, згодна црнка во 40-те години, облечена само во црна мрежа. Изгледа толку добро што секој би си создал комплекси. Потоа следува запознавање со сопственикот Гокси.

„Јас и сопругата сме свингери со години, тоа таму е мојот син“, вели тој нагласувајќи дека ова за нив е сериозен фамилијарен бизнис. Во клубот нема никаква присила, паровите плаќаат за конзумација и до 20 евра.

Ако некој и пријде на жена и таа каже „не“, тоа е тоа, тука се е на доброволна основа, сексот не се плаќа, раскажал средовечниот маж, кој со овој бизнис започнал во странство. Тие започнале со 43 парови во еден стан, а сега бројот на членовите пораснал до 700 членови, па затоа и одлучиле да го отворат клубот.

Луѓето кои се членови на тоа гледаат како на авантура и освежување на бракот. Секоја вечер групен секс, заедно со твојот партнер, можеш да бираш, а да немаш впечаток дека изневеруваш.

Црвени завеси и огромни душеци од едниот до другиот крај на ѕидот и огледалото го сочинуваат целиот инвентар на клубот кој е поделен во три дела. Првиот е со шанк и барски столици, другиот е стриптиз бар, а во третиот се случува вистински порно филм.

свонгери

На овие забави доаѓаат луѓе кои секој ден ги гледате на работа, на пазар. Разликата е во тоа што тука никој не се срами и не е осудуван за годините и изгледот. Сите се подготвени за акција и тоа има секаква возраст од 18 до 70 години. На сите страни садо мазо реквизити, бич, маска и лисици… Тушеви и полици со стотици кондоми. Насекаде во воздухот се чувствува сексуалната напнатост. Паровите почнуваат да се загреваат со стриптиз, а еден по еден се предаваат на жешката игра.

Во просторијата за секс, непријатна топлина, мирис на ванила додека се слушаат само стенкања од сите страни. Експлицитни сцени од сите страни, секој со секого се задоволува и така се до утринските часови, кога местото станува фирма без никаков знак за изминатата ноќ.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1