Tag Archives: kocani

67 годишна старица ограбена во Кочани

Со маска на лицето, три часа по полноќ разбојник влегол во куќата на 67 годишната П.Г. и под закана со пиштол и побарал пари.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1