Tag Archives: nindja

Видео: Еве како се апсеше Нинџа – одреден му е 30 дена притвор

Вчера околу 17 часот на ул. “Фуштанска“ во Скопје од страна на полицијата лишено од слобода е лицето А.В.(32) викан „Нинџа“ од Скопје.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1