Tag Archives: musik

Семејството и пријателите се простија од манекенката, на погребот присуствувала и мајката на убиецот

Владислава Червенко (25) денеска била погребана во 13 и 30 цасот во Нови Сад.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1