Tag Archives: andres

Самоубиство на фудбалерот на Ваљадолид – го оставила вереницата

Нова трагедија го потресе фудбалскиот свет. Хорхе Модроњо Андрес, (20) годишниот фудбалер на Ваљадолид Б, не можел да поднесе тоа што му раскинала девојката па извршил самоубиство.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1