Tag Archives: depilatori

Запленети депилатори, машини за восок, жилети – со шверц се спремале за козметички салон

Цариниците откриле 28.357 апарати и производи за козметичката дејност (депилатори, стерилизатор, машина за топење восок, фенови, тоалетни води, гелови, шампони, сапуни, жилети, четки за коса, четки за бричење, стапчиња за крварење.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1