Tag Archives: драч

250 килограми марихуана запленети во Отрантскиот канал

Двајца албански државјани, жители на Драч се обиделе да прошверцуваат 250 килограми марихуана преку Отрантскиот канал.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1