Tag Archives: helena roza

Зоки Фаци и Хелена Роза се живи и здрави – уредникот на Либертас се огради од веста и даде оставка

Порталот Либертас попладнево објави дека нивниот соработник – новинар Зоки Фаци и Хелена Роза доживеале сообраќајна несреќа и Зоки починал, а Хелена е повредена – ОВАА ВЕСТ Е ДЕМАНТИРАНА.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1