Tag Archives: Ибрахимовиќ

Пет евра за дрес на Ибрахимовиќ

Додека челниците на ПСЖ се обидуваат да го придобијат Ибрахимовиќ со милионски суми, во Милан почна да паѓа цената на дресовите на Швеѓанецот што сега се продаваат за само 5 евра.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1