Tag Archives: играње

Преслатко ВИДЕО – Кога тато свири и мора да се ,,џуска,,

Овие две прекрасни близначиња ќе ви измамат искрена насмевка на лицето. Додека тато им свири на гитара тие ,,џускаат,, во ритам и неодоливо се смешкаат. Видеото е поставено во август а досега го погледнале повеќе од милион гледачи. Погледнете зошто 🙂

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1