Преслатко ВИДЕО – Кога тато свири и мора да се ,,џуска,,


Овие две прекрасни близначиња ќе ви измамат искрена насмевка на лицето. Додека тато им свири на гитара тие ,,џускаат,, во ритам и неодоливо се смешкаат. Видеото е поставено во август а досега го погледнале повеќе од милион гледачи.

Погледнете зошто 🙂

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1