Tag Archives: kolins

На спортист не му дале да ја види жената – одбил да трча и си заминал лут од Олимпијада

Поранешниот светски првак на 100 метри, Ким Колинс си замина од ОИ, затоа што му забраниле да ја посети сопругата.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1