Tag Archives: lici

Го киднапирале зошто личи на „Садам“ за да снимаат порнич

Еѓипјанин кој личел на Садам Хусеин доживеа бизарен инцидент. Мохамед Бишр од Александрија со години доживува непријатности заради неговиот речиси идентичен изглед, кој потсетува на поранешниот ирачки диктатор.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1