Tag Archives: liverpul

Кој прдна на клупата на Ливерпул? – Видео

Резервните фудбалери на Ливерпул поминуваа низ драма за време на гостувањето во Вест Бромвич. И додека нивните соиграчи губеа на теренот, резервните правеа шоу на клупата и бараа спас.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1