Tag Archives: naredba

Марио Балотели го пратија на психијатар за да ги откаже цигарите

Напаѓачот на Манчестер сити Марио Балотели доби наредба од клубот да посетува психијатар за да го остави пушењето.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1