Tag Archives: orlando

Сакал да се качи во авион со 27 змии – уапсен е

Бразилец беше уапсен на интернационалниот аеродром во Орландо, поради тоа што сакал да прошверцува 27 змии и да ги продаде во својата родна земја.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1