Tag Archives: ovcinikov

Тренерот на руските одбојкарки се самоуби – му тежел неуспехот на Олимпијадата

43 годишниот Сергеј Овчиников, кој беше тренер и селектор на женската одбојкарска репрезентација на Русија се самоуби.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1