Tag Archives: повредено

Внимание – Никако лименки во замрзнувач – ова момче ќе носи лузна цел живот (Фото)

Лименка во фрижидер за длабоко замрзнување е исто како да имате темпирана бомба. Момче од Кина едвај преживеало откако лименката извадена од замрзнувачот му експлодирала, пишува дејли мејл.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1