Tag Archives: sangaj

Драматично: На Федерер му се подготвува атентат во Шангај?!

Роџер Федерер очигледно нема да биде спокоен на Мастер турнирот во Шангај, а се шпекулира и негово откажување откако, на Твитер профилот на тенисерот му стигнала порака во која пишувала дека му се подготвува атентат!

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1