Tag Archives: sezona

Со воз до Солун и назад за 20 евра

Од сабота нова сезонска линија на Македонски железници на релација Скопје – Солун – Скопје. Сезонскиот воз ќе сообраќа до 30 септември.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1